19 Aralık 2011 Pazartesi

haftanın kapanış filmi

Uzun zamandır film izlemeyi unutmuşuz, yoğunluktan sanırım.Evde durmadık ki.Neyse pazar akşamı tv başında pinekleyeceğimize film izledik.

filmimizin adı Trepass.Türkçesini bilemedim. N. Kidman ve N. Cage var başrollerde.Ben N.Cge i hiç sevmem ama Ege'nin seçimiydi.Ses etmedim.
Gelelim filme.Zengin bir elmas komisyoncusu ve ailesinin yaşadığı eve hırsızlar giriyor.Alarm sistemi, güvenlik felan işlemiyor tabii hırsızlara.Ama her işin içinden bir başka iş çıkıyor.Hiç bir şey göründüğü gibi değil.Adamı zengin sanıyoruz değil, sonra adamı beş parasız sanıyoruz, o da değil.Karısı aldatıyor diyoruz değil.Abi- kardeş hırsızlara aman kardeşler birbirini korur diyoruz, o hiç değil.
Ama gerilim yaratması için böyle bir senaryo yapmışlar sanırım ama germiyor.Hiç sürpriz gibi gelmiyor bu anlattıklarım.Yönetmen de ünlü aslında joel schumacher.
Gelelim sonuca, para da hırsızlar da yanıyor.Polisler gelirken de film bitiyor.Bitti.Yok yok biz yine ayıla bayıla bir film izlemedik sonuçta.
Bir de Nicole Kidman ne yaptırıyorsa kendisi olmaktan çıkmış.Botoks mu ameliyat mı, nedir bilmiyorum ama dudaklar, yanaklar yırtılıverecek gibi:)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Fikr-i şahaneniz için çok müteşekkirim efeniim:)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...