4 Aralık 2011 Pazar

son bir hafta

Aslında güzel bir haftaydı.Güzel ve yoğun.En kısa sürede yazmam gereken çok şey var.Okulda sınav haftam.Sınav, oku, e okula gir.yoğunuz.Hatta der programımız yine değişti.Filiz müdür yardımcısı oldu, yeni ders programım birtane, çok güzel.çok sevdim ben onu.
Neyse Hasan sınava girdi.Çok güzel geçmiş:))))bakalım kısa dönem mi uzun dönem mi?Bu hafta yemekteydik hep.Asker yemekleri, resimleri de yüklerim en kısa zamanda.Hatta yarın bizde yiyoruz akşam yemeğini, yarın özene bezene hazırlıklarımı yaparım artık.
Haftasonunda Sürmeli otele gittik.Bir şirketin yemeği vardı.Bizi de arkadaşlarımız davet etti.Gece de orda kaldık.Yedik içtik, eğlence güzeldi ama otelden memnun kalmadık.Kuşadasındaki oteller zaten hep birşeyleri eksik gibiler.
Bu haftasonu bahar gibiydi hava.18- 19 derecelerdeydi.Montlar hep fazla geldi ama hafif bir kırgınlık ve gribal etki bıraktı hediye olarak.Ege de ben de hasta olmanın başındayız.
Gelelim yeni haftanın programına.Yarın Hasan geliyor.Pazartesi aynı zamanda annemin doğum günü ve hediye almadım daha.Onu salı günü halledicem inşallah.Salı yemeğe gideriz annemlere.Çarşamba ya da perşembe amcamlara yemeğe gidiyoruz.Haftasonu da Hasan'ı uğurlamak kalıyor bir tek.Bol bol sohbet, yemek ve Hasan'ı gönderirken ki gözyaşları...Bu haftanın özeti

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Fikr-i şahaneniz için çok müteşekkirim efeniim:)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...