25 Ocak 2012 Çarşamba

filmler filmler filmler


24. Johnny English Reborn:James Bond filmlerini sever misiniz?eee tamam o zaman bu film işte James Bond filmlerinin parodisi.Aksiyonuyla, silahlarıyla, arabalarıyla, güzel kızlarıyla, kandırmacasıyla tam bir ajan filmi.Ama dalgasını geçiyor tüm bu klişelerle.Çok çok güldürmedi, zaten İngiliz yapımı kaç komik şey var ki, bir elin parmakları kadar.Ama keyifli olduğu su götürmez.Bir toplantı sırasında başbakanın yanında sandalyesinin yüksekiliğini ayarlamaya çalıştığı sahnede baya baya güldük vesselam ama yine de çok şey beklememek lazım.Mr.Bean etkisi bariz bu filmde.
25.The Green Lantern:Süper kahraman filmlerini seviyorsanız bu filmi de seversiniz.Zaten filmin büyük bir artısı var:Ryan Reynolds.Ha ben başka şeyler de arıyorum derseniz 2 saatlik bu filmde süper kahramanımız önce güvensizlik yaşıyor, sonra kötü adamın karşısına çıkıyor, esas kızımıza açılıyor ve çok zor bir durumda olmasına rağmen kötü adamı yenip dünyayı kurtarıyor.YAni tüm süper kahraman filmlerinde senaryo aynıdır zaten.Bu fena değil, izlenir, sıkılmadan zaman geçirilir.
Kahramanımız Green Lantern olunca yeşil bir maske takıyor gözlerine, güya tanınmıyor, kızın karşısına da böyle çıkıyor.Tam bu sırada Ege "Nasıl tanınmıyorlar anlamıyorum, alt tarafı bir maske" dedi.Hemen ardından da kız Ryan'a bu maske neyin nesi detip adamı tanıyıverdi.Güzel bir an oldu.
Son olarak da bu filmin Ryan Reynolds ilen Blake Lively'nin tanışmasına neden olan film, aşk kıvılcımları sarmış ortalığı:)))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Fikr-i şahaneniz için çok müteşekkirim efeniim:)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...