18 Nisan 2012 Çarşamba

tencere-tavagillere ekleme

Aslında mutfaklarda eksik hiç bitmez, alırsın alırsın yine de alınması gerekenler vardır.

Benim de ilk aklıma gelen eksiğim bunlardı.Aslında var böyle küçük tencere, tavalarım.Ama yetmiyorlar.Zaten ben de bunları yemek pişirmek için değil de, kalan yemekleri buzdolabında saklamak için kullanmayı düşünüyorum zaten.Öyle marka bir şey değiller zaten, mutfak araç gereçleri satan bir yerden aldım, 18 tl verdim.4 yorum:

 1. güle güle kullan ii günlerde olsun canım ben ikeanın birde tupperware in saklama kaplarını kullanıyorum mikrodalgada ısınanları bu küçük tencerelerde baya işe yarıyor ocakta koca tencereyi ısıtçağına şip şak ii oluyor;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet güzelim, zaten evdeki saklama kaplarından bol ne var, ben de havası alınanlardan aldım ama kullanamıyorum.mikrodalgaya geçmedik henüz, koyacak yer bulamıyorum alsam da.o yüzden eski yönteme, ocakta ısıtmaya devam:)))

   Sil
 2. havası alınanları bende kullanamadım onun yerine 3lü üzeri tırtıklı turuncu kapları var onlardan aldım memnunum birde peynirliği harika çıktı reklam gb oldu bu yazı satışını falan yapmıyorum yanlış anlaşılmasın memnuniyetimi dile getirdim;)))))))))))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yok kuzum ne reklamı beğenimizi yazıyoruz işte, havası alınanları ben de pek beğenmedim, ya da kullanamadım diyelim, zor geliyor her defasında uğraşmak.Ama dediğin ürünler yok bende, şans işi işte; o kadar doğramacılar felan da aldım ama elimde doğruyorum neticede.

   Sil

Fikr-i şahaneniz için çok müteşekkirim efeniim:)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...