1 Mayıs 2012 Salı

Günün eğlenceliği

Çok iddialı bir acur-cubur sever olarak Milka'nın çikolatalarından bahsetmemek olur mu?Bir kaç tane favorim var ama yeni çıkardıklarını denemeden de olmaz.Gördüğüm kadarıyla bonibonlusu ve patlayan şekerlisi yenilerden.Çocukluğumuza dönücez yani.Bu kes patlayan şekerlisinden aldım..


6 yorum:

 1. ben hıc denemedım nasıl guzel mı:)mılka cok severım ama yenılerı denemedım sabıt fıkırlıyım sanırım eskı modellerını sevıorm:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. güzel ama çikolotadan çok patlayan şeker gibi tadı, ağzında tutunca çat çat çat patlıyor şekerler, ben çok sevdim ama eşim sevmedi mesela,ona göre çikolota ayrı, patlak şekerler ayrı ayrı olmadı:)))

   Sil
 2. katılıyorum bende sana bende sevdimmm

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet Gözdecim, çocukluğuma döndüm, patlayan şekerleri yerken:)))

   Sil
 3. bende seviyorum senin gibi Ozax o patlayan çatlayan milkayı:) birara milka çıkarmıştı bende deneyip sevmiştim ama sonraları bulamaz olmuştum.. arkadaşım patlayan şekerli milkayı görünce beni aradı hemen ''buldum buldum''diye:)) çok eğlenceli çocukluğumuza geri götürüyor bizi:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bak sen de bendensin:))))ben ki bu ebatta çikolataları biraz hızlı yerim, bunu bitiremedim saatlarce, patlak patlak, çok eğlenceli, çokkkkkk

   Sil

Fikr-i şahaneniz için çok müteşekkirim efeniim:)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...