13 Mayıs 2012 Pazar

Özo'nun seyir defteri 2

56. STAY:
 Bu film aslında eski bir film,2005 yapımıydı yanlış hatırlamıyorsam.Biz hata etmişiz izlememekle, yazık etmişiz yani.Çok güzel, farklı bir film.Eğer Ryan Gosling'i seviyorsanız ve hala izlememişseniz hiç durmayın.Ewan McGregor ile Naomi Watts da var.
Filmde bir psikiyatrist var, hastalarından birini intihar etmesini engellemeye çalışıyor.Ryan Gosling intihara meyilli sorunlu genç ressam rolünde harika.Filmin sonuna kadar ilgiyle izliyorsunuz ve sonunda zaten tüm olaylar birbirine bağlanıyor.Vay be, diyerek ekrana bakakalıyorsunuz..Çok beğendik.

57. X-MEN: ORİGİNS:
X-Men severiz; origins dedik; başlangıç dedik; Wolverine dedik de izledik.Ama tarihe kazınacak bir film değil sonuçta.Hugh Jackman  var, Liev Schreiber var, Dominic Monaghan var, Taylor Kitsch var, Ryan Reynolds var, hatta Will.İ.am bile var.
Kadro güçlü de çok hikaye, drama beklemeyin.Wolverine ne oldu, neden geçmişini hatırlamıyor sorularını cevaplıyor ilk filmleri izlemeyenler için.Yeni mutantlarla tanışıyoruz.Yine kötüler var, iyiler var, ölen ölüyor, kalan sağlar bizimdir deyip önümüzdeki maçla -pardon filmlere- bakıcazzzz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Fikr-i şahaneniz için çok müteşekkirim efeniim:)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...