11 Haziran 2012 Pazartesi

Özonun seyir defteri - INSIDIOUS

62.INSIDIOUS:
 Güzel bir korku filmiydi, Türkçesi Ruhlar Bölgesi sanırım.Filmin yapımcıları Saw ve Paranormal Activity'nin yapımcılarının filmiymiş.Klasik tek mekan korku filmlerinden farklı diye duymuştum o yüzden izlemek istiyorudum.
Film yeni evlerine taşınan 3 çocuklu bir ailenin yeni evlerindeki ürpertici olaylarla başlıyor; kaybolan eşyalar, yeri değişen eşyalar, garip sesler, alarma rağmen evin içinde görünen yabancılar..
Sonra bir sabah oğulları yatağından kalkamıyor, doktorlar da herhangi bir açıklama getiremiyorlar.Kadın bu ev lanetli diyor, başka bir yere taşınıyorlar ama aynı olaylar yeni evde de yaşanıyor.
Dediğim gibi klasik lanetli ev korku filmlerinden değil.Ani efektler, korkunç yüzler, gölgeler, sesler hepsi filmi diken üzerinde izlemenize neden oluyor.Gerilerek izledik.Filmin sonu da oldukça ilginç.Ucu açık şekilde bitiriyorlar ve mutlu son beklerken izleyiciyi epey şaşırtıyorlar...
Keyifle izledik diyebilirim sonuç olarak.
Filmde   Patrick Wilson , Rose Byrneoynuyor başrol oyuncusu olarak.

4 yorum:

 1. Korku filmlerini hiç izleyemiyorum.Gerilmeye hiç gelemem.Ama genelde çok seviliyor bu tarz filmler.Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet güzelim ya, yanında birileri olması lazım, o zaman daha rahat oluyor izlemesi.
   Evde tek başına biraz ürkütücü olabilir!
   sevgiler

   Sil
 2. aa ben çok severim korku filmlerini, korkudan bayılana kadar izler,sonra da gece uyuyamam korkudan :D ama evet tek başıma kesinlikle izleyemem.

  sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de öyleyim güzelim, izlemeyi çok severim ama yanımda birileri olacak, arada laflayalım ki izlediğimizin bir film olduğunu unutmayayım:))))
   sevgiler canım!

   Sil

Fikr-i şahaneniz için çok müteşekkirim efeniim:)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...