3 Haziran 2012 Pazar

Özo'nun seyir defteri

60.The Entitled:

Değişik bir film izledik, önceleri gençlik filmi gibi başladı.Zaten Gossip Girl'de falan oynayan babyface Kevin Zegers başrolde.Esas oğlanımız zor zamanlar yaşıyor; iş bulamıyor, ailesi maddi olarak zor durumda, annesine ilaç alacak bile durumu yok.Yani tam bir Küçük Emrah trajedisi.
Ama bıçağın kemiğe dayanıp taaakkkkk ettiği noktada yasadışı işlere girişiyor.İki asosyal tipi kandırarak üç zengin çocuğunu kaçırıp babalarından fidye isteme planını yürürlüğe koyuyorlar.Ama tabi işler hiç planlandığı gibi gitmiyor.
Gerilim dozu olan bir film ama ilk başlarda bayaaaa sıkıyor, özlü sözler falan etmeye kalkıyor babyface ama olmuyor işte.Ama sonradan film ilginçleşti, hele sonunu izlemek için tv, pc derken bayağı uğraştık.Ama değdi.

61.The Grown Ups:

Film aslında bir Adam Sandler filmi, ayrıca yan rollerde Kevin James, Chris Rock, James Spade, Rob Scheider var dersem filmin esprileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.Ama hakkını yemeyeyim bu film Bir Jack And Jill kadar berbat bir film değil.Gayet izlenebilir, bazı sahnelerine gülünebilir hatta.Biz keyifle izledik sonuçta.
Film çocukluk arkadaşı beş kişinin çocukken şampiyonluk kazandıkları koçlarının ölüm haberi üzerine yaşadıkları yere dönmeleri üzerine kurulu.Hepsi farklı yaşamlar süren kimi evlenip barklanmış, çoluk çocuk sahibi olmuş bu beş arkadaş yeniden eğlenmenin, çocuklarını plazma-play station-cep telefonu kıskacından kurtarmanın, gerçekten oyun oynamanın keyfine varıyorlar.Eğlenceli bir aile filmi oluyor sonuç itibariyle...İzlenebilir.Filmin kadrosunda Salma Hayek, Maya Rudolph, Maria Bello da var.

2 yorum:

 1. korku yada cok cok gerılımlı fılm onerın olursa bana bıldır:)
  canım mımledım senı:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tamam canım:))) hemen ışınlandım sana:))
   kocaman sevgiler!

   Sil

Fikr-i şahaneniz için çok müteşekkirim efeniim:)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...